Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
| 022a70b3-ced9-54f3-810b-7378d19950b5 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 70 |
| aantal_inwoners_buurt | 180 |
| aantal_woningen | 75 |
| aantal_woningen_per_ha | 4,6875 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1157 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Hushoven |
| cbs_buurtcode_1 | BU09880202 |
| cbs_buurtcode_2 | 09880202 |
| gemeentenaam | Weert |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.571429 |
| gid | 9396 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 16 |
| opp_land_totaal | 16 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 500 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 360 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1250 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 66.9375 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 276.9375 |
| f2e9d6df-a9e3-50f1-8593-33e668a3f55f | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 300 |
| aantal_inwoners_buurt | 785 |
| aantal_woningen | 303 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,332602 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 86 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Castenray |
| cbs_buurtcode_1 | BU09842008 |
| cbs_buurtcode_2 | 09842008 |
| gemeentenaam | Venray |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.616667 |
| gid | 9368 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 950 |
| opp_land_totaal | 911 |
| opp_water_totaal | 39 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 600 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 4.979144 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 17.718441 |
| a287bf42-08f8-50be-b78c-c30e4741d7a2 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 880 |
| aantal_inwoners_buurt | 2255 |
| aantal_woningen | 858 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,857143 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 225 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Leunen |
| cbs_buurtcode_1 | BU09842010 |
| cbs_buurtcode_2 | 09842010 |
| gemeentenaam | Venray |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.5625 |
| gid | 9370 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 1003 |
| opp_land_totaal | 1001 |
| opp_water_totaal | 2 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 370 |
| potentieel_koude_open_wko | 800 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 800 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 13.450549 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 47.301099 |
| 907bdc16-9c44-5575-b12d-02fea997e3d1 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 785 |
| aantal_inwoners_buurt | 1940 |
| aantal_woningen | 805 |
| aantal_woningen_per_ha | 1,187316 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 287 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Wanssum |
| cbs_buurtcode_1 | BU09842021 |
| cbs_buurtcode_2 | 09842021 |
| gemeentenaam | Venray |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.471338 |
| gid | 9371 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 708 |
| opp_land_totaal | 678 |
| opp_water_totaal | 30 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 400 |
| potentieel_koude_open_wko | 500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 16.672566 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 58.631858 |
| 4a785aa1-bfc6-58ed-aa0b-b4c60f4f8033 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 170 |
| aantal_inwoners_buurt | 440 |
| aantal_woningen | 179 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,363821 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 90 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Geysteren |
| cbs_buurtcode_1 | BU09842022 |
| cbs_buurtcode_2 | 09842022 |
| gemeentenaam | Venray |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.588235 |
| gid | 9372 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 508 |
| opp_land_totaal | 492 |
| opp_water_totaal | 16 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 400 |
| potentieel_koude_open_wko | 500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 5.410976 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 18.04436 |
| 43c4a919-464f-5692-b57a-c1f5c4be0cf8 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1345 |
| aantal_inwoners_buurt | 3075 |
| aantal_woningen | 1454 |
| aantal_woningen_per_ha | 15,468085 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3274 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Voerendaal |
| cbs_buurtcode_1 | BU09860101 |
| cbs_buurtcode_2 | 09860101 |
| gemeentenaam | Voerendaal |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.286245 |
| gid | 9374 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 95 |
| opp_land_totaal | 94 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 450 |
| potentieel_koude_open_wko | 2900 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2900 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 164.834043 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 656.653325 |
| bf2629f6-4f05-5dd2-b291-5ae3acb59b7e | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 10 |
| aantal_inwoners_buurt | 35 |
| aantal_woningen | 12 |
| aantal_woningen_per_ha | 3 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 915 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Fromberg |
| cbs_buurtcode_1 | BU09860102 |
| cbs_buurtcode_2 | 09860102 |
| gemeentenaam | Voerendaal |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3.5 |
| gid | 9375 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 4 |
| opp_land_totaal | 4 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 2300 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2300 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 34.2 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 174.075 |
| 2c8010a4-0883-50bd-a02d-6ad94c8d95ff | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 440 |
| aantal_inwoners_buurt | 1070 |
| aantal_woningen | 634 |
| aantal_woningen_per_ha | 1,022581 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 173 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Blitterswijck |
| cbs_buurtcode_1 | BU09842023 |
| cbs_buurtcode_2 | 09842023 |
| gemeentenaam | Venray |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.431818 |
| gid | 9373 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 653 |
| opp_land_totaal | 620 |
| opp_water_totaal | 33 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 400 |
| potentieel_koude_open_wko | 400 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 400 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 11.113548 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 40.430323 |
| 7695e4c5-01f8-54b1-a9f7-190be8b3dcd4 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 30 |
| aantal_inwoners_buurt | 80 |
| aantal_woningen | 32 |
| aantal_woningen_per_ha | 3,2 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 867 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Colmont |
| cbs_buurtcode_1 | BU09860302 |
| cbs_buurtcode_2 | 09860302 |
| gemeentenaam | Voerendaal |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.666667 |
| gid | 9380 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 10 |
| opp_land_totaal | 10 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 41.58 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 204.1425 |
| a8795480-bccb-5908-a89c-8d6af006f29a | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1525 |
| aantal_inwoners_buurt | 3420 |
| aantal_woningen | 1533 |
| aantal_woningen_per_ha | 13,102564 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2925 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Kunrade |
| cbs_buurtcode_1 | BU09860201 |
| cbs_buurtcode_2 | 09860201 |
| gemeentenaam | Voerendaal |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.242623 |
| gid | 9376 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 117 |
| opp_land_totaal | 117 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 2900 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2900 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 157.192308 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 618.798077 |